INTERIÉR

A VYBAVENÍ CHALUPY


Chalupa s podkrovím nabízí ubytování pro osm osob.

Světnice, společenský pokoj, koupelna a dva pokoje v podkroví. V každém pokoji najdete manželskou postel a dvě samostatné postele. Postele jsou vyrobeny z masivního dřeva od místního truhláře. Kvalitní matrace pro příjemný spánek s jádrem z kokosového vlákna. Lůžkoviny jsou před Vaším příjezdem vždy povlečeny.  

Pokud chcete být spolu s Vašimi nejbližšími, tak můžete využít prostornou světnici a nebo společenský pokoj. Ve společenském pokoji je k dispozici sedací souprava, TV, houpací koník pro děti a wi-fi.  

Světnice nabízí plně vybavený kuchyňský kout s varnou sklokeramickou deskou a elektrickou troubou. Elektrické spotřebiče jako lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, toustovač jsou samozřejmostí. Jídelní stůl poskytuje pohodlné posezení pro celou velkou rodinu, partu přátel. V kuchyni jsou také kachlová kamínka, pro zpříjemnění pobytu v chladnějším počasí. Atmosféra praskání v kamínkách je nepopsatelná. To se nedá popsat, to se musí zažít. Dřevo je pro Vás připravené zdarma. 

Důležitou součástí chalupy je stylově řešená koupelna, k dispozici pro Vás jsou ručníky.

Chalupa je vytápěna elektrokotlem a radiátory umístěnými v každém pokoji.

Pokoj 1 - manželská postel
Pokoj 1 - manželská postel
Pokoj 1 - samostatná lůžka
Pokoj 1 - samostatná lůžka
Pokoj 2 - manželská postel
Pokoj 2 - manželská postel
Společenský pokoj
Společenský pokoj
Světnice
Světnice
Koupelna
Koupelna

ZAHRADA

A OKOLÍ CHALUPY

Součástí chalupy je velká zahrada. Od silnice je oddělena výškovým převisem, což zajišťuje bezpečí pro pohyb dětí nebo sportování na pozemku. Na zahradě je altán s terasou pro posezení ve stínu před rozpáleným sluncem nebo naopak k zahřátí v období chladnějších večerů. Pro milovníky večerního posezení na zahradě je součásti vybavení plynový gril pro úpravu masa, zeleniny nebo jiných dobrot. Na zahradě je také venkovní ohniště pro pořádný táborák s kytarou a dozlatova opečeným špekáčkem. Pro děti je na zahradě venkovní prolézačka, skluzavka a houpačky.  Pro nejmenší je připravené pískoviště. Celá zahrada i chalupa je vsazena do překrásného údolí, se zvukem bublajícího potoka, ve spodní části zahrady. Lesy, louky a okolí potoka nabízí velmi klidné prostředí, které vytváří jedinečnou atmosféru vybízející k odpočinku a relaxaci.SAUNA

RELAXACE A ODPOČINEK

Pro milovníky wellness a komplexního odpočinku je na chalupě k dispozici finská sauna. Sauna je vytápěna elektrickými kamny a nabízí zázemí pro 4 až 6 osob. Součástí sauny je odpočinkový kout s lehátky k odpočinku. Po vysaunování můžete vyběhnou do zasněžené zahrady nebo z odpočinkového koutu sledovat padající vločky.


sauna
sauna
sauna
sauna